Beş kolay adımda ev ofis dekorunuzu yenileyin

 

Ev ofis alanınızı büyütmek istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Düşündüğünüzden çok daha basit. İster oturma odanızdan, ister boş odanızdan, ister mutfak masanızdan çalışın, sadece birkaç küçük değişiklikle ofis alanınızı salt işlevsel olmaktan üretken bir cennete dönüştürebilirsiniz. Yemin ettiğimiz ipuçlarını okumak için kaydırmaya devam edin.

İyi bir declutter ver


 

Ev ofis dekorunuzu yenilerken yapmak isteyeceğiniz ilk şey, tüm dağınıklıklardan kurtulmaktır. Eski ofis malzemelerinden ve masanızın üzerine ve odanın etrafına yığdığınız tüm o parçalardan bahsediyoruz (çünkü onları koyacak başka bir yer yok). Sonuçta, meşgul bir alan meşgul bir zihne yol açar.

 

Kullanışlı, dağınıklığa dayanıklı numaramızı bilmek ister misiniz? Herhangi bir boş alanı, bir iç mekan bitkisi (sessiz köşeler Kentia Palm'ımız için mükemmel noktadır) veya bir masa lambası gibi kişisel dokunuşlarla doldurun. Sezgilere aykırı gelebilir ama bize güvenin – ev ofisiniz bunun için size teşekkür edecek.

 

Bir renk patlaması ekleyin

 

Artık ev ofislerimizde daha fazla zaman geçirdiğimiz için hayat dolu ofislere doğru bir geçiş oldu. Yaratıcılığı ve üretkenliği artırmaya yardımcı olanlar. Bunu yapmanın kolay bir yolu da renk düzeninizi değiştirmektir.

 

Çalışma alanınızda büyük bir değişiklik yapmak istiyorsanız, vurgu duvarı iyi bir haykırıştır. Tüm bir odanın görünümünü ve verdiği hissi değiştirebilirler. Veya daha küçük özelliklerle rengi artırabilirsiniz. İnce sarı renk paleti ile kurutulmuş Şafak buketimiz her odaya canlılık katacaktır.

 

 

Biraz ilgi enjekte edin

 

Birçoğumuz için ev ofislerimiz hafta boyunca zamanımızın çoğunu geçireceğimiz yerlerdir. Bu yüzden içinde bulunmaktan keyif alacağımız bir alan yaratmak önemlidir.

 

Bunu nasıl kendi başınıza yapabileceğinizi düşünün (bunun için iç mimar şapkanızı takmak isteyeceksiniz). Belki bir galeri duvarı başlatabilir ve onu ilham verici resimlerle doldurabilirsiniz. Veya küçük bir ev ofisiniz varsa, neden bazı yüzer raflarla dikey alanınızı daha iyi kullanmıyorsunuz? Hatta Trailing Monstera'mız gibi eğlenceli bir bitki bile patlatabilirsiniz.

 

Kokularla Oynayın

 

Tüm ev ofis fikirlerimiz arasında bu ipucu bizim favorimiz. Çünkü çok küçümseniyor. Kokuların zihnimizde ne kadar önemli bir rol oynadığını unutmak çok kolay.

 

Sizin için en iyi sonucu elde etmek için önce hedefinizi düşünmeniz gerekir. Farklı kokular farklı çalışma ortamları yaratacaktır. Çalışırken canlanmak ve canlanmak mı istiyorsunuz? Nane veya narenciye tercih edin. Hafızanızı yeniden şarj etmeniz mi gerekiyor? Tarçın bazlı kokular tam size göre. Çalışma alanınızı rahatlatmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Okaliptüs'ü yeterince tavsiye edemeyiz (Becca'mız bununla dolu!).

 

Dış dünyayı içeri getirin

 

Doğada bir yürüyüşten sonra ne kadar iyi hissettiğinizi biliyor musunuz? Bunun bir nedeni var - çiçeklerin ve bitkilerin sağlığımız üzerinde olumlu bir etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle, bir sürü güzel yeşilliklerle dolu bir ev ofisinden daha iyi bir oda düşünemiyoruz. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Tavus Kuşu Fabrikamız gibi hava temizleme güçleri olan birini tavsiye ederiz. Mükemmel bir ofis masası arkadaşı olacak.

 

Ayrıca odayı da doğal ışıkla doldurduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu yüzden güne başlarken perdeleri açmayı unutmayın. Küçük pencereler? Sorun değil. Aynalar, ofis alanınızda güneş ışığının sıçramasına yardımcı olabilir.

İlham almak mı?

 

Koleksiyonumuz, bitkilerden kuru buketlere ve ruh halinizi yükselten çiçek aboneliğimize kadar ev ofis dekorunuzu yenilemenize yardımcı olabilecek heyecan verici ikramlarla dolu.