Her Burç İçin Çiçekler

 

İster bir burç bağımlısı olun, ister burcunuzu zar zor biliyor olun, zodyak hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek eğlencelidir. Daha da iyisi, farklı zodyak işaretleri ile ilişkili çiçekleri öğrenmek. 

 

Bu çiçekleri öğrenmek , gerçek benliğinizle uyumlu mükemmel doğum günü çiçek aranjmanını veya bitki bahçesi çiçeklerini bulmanın harika bir yoludur . O halde, araştırın ve sizin ve sevdiklerinizin göksel benliklerine hangi çiçeklerin uyduğunu öğrenin.

 

Zodyak nedir?

Birinin zodyaktan bahsettiğini duyduğunuzda, Boğa ve Terazi gibi burçları ve burçları düşünebilirsiniz. 

Ama bu işaretler nereden geliyor?

Zodyak, gökyüzünün on iki farklı zodyak takımyıldızını içeren bir bölümünün adıdır. Dünya güneşin etrafında dönerken, güneş Dünya ile farklı takımyıldızlar arasında oturur. Bu çeşitli hizalamalar, zodyak işaretlerini ve bunlarla ilişkili özellikleri belirler.

Alternatif olarak, Çin zodyak ay takvimine dayanır. Zodyak işaretleri ve özellikleri, doğduğunuz yılın zamanı yerine doğum yılınız tarafından belirlenir.

 

Batı Burcu İçin Çiçekler

Batı astrolojisi, güneşin on iki farklı zodyak takımyıldızına göre açısına dayanır. Güneş etrafındaki dönüşü her yıl biraz değişirken, burçlar yıldan yıla benzer tarihlere denk gelir. Bu nedenle, burcunuzu ve onunla birlikte gelen özellikleri belirlemek için doğum tarihinizi kullanabilirsiniz.

Bir kişinin burcunu bulduktan sonra, hangi çiçeğin burcuna uyduğunu da belirleyebilirsiniz. Yeni bebekler için çiçekler için ilham arıyorsanız , zodyak başlamak için harika bir yerdir.

 

Koç: Hanımeli (21 Mart – 20 Nisan)

Daha önce bir hanımeli çiçeği kokladıysanız, bu tatlı kokunun yanlış olmadığını bilirsiniz. Bu güçlü koku, Aries'in cesur ve doğrudan kişiliklerine tam olarak uyuyor.

Koç sadece kendinden emin değil, aynı zamanda oldukça kararlı. Hanımeli bitkileri erken ilkbaharda ortaya çıkar ve yıl boyunca güçlenir. Hem hanımeli bitkileri hem de Koç, yollarına çıkan diğerleriyle rekabet etmekten korkmazlar.

 

Boğa: Zambak (21 Nisan 21 Mayıs)

Bir bölgeye zambaklar ekildikten sonra, her yıl yeniden ortaya çıkmalarını bekleyebilirsiniz. Bu, Boğa'nın istikrarlı ve topraklanmış doğasına uyar. Zambakları veya Boğaları hareket ettirmek istiyorsanız, biraz çalışmanız gerekecek.

Zambaklar ve Boğalar aynı zamanda zarif ve asil nitelikleri paylaşırlar.

 

İkizler: Lavanta (22 Mayıs 21 Haziran)

Bir partide yeni arkadaşlar edinmenin iki kesin yolu vardır: bir buket lavanta ya da İkizler getir. Lavanta'nın büyüleyici görünümü ve kokusu, İkizler'in sevimli kişiliğine tam olarak uyuyor.İkisi de güzel olsa da, tek boyutlu olduklarını düşünmeyin. İkizlerin birçok farklı yönü olduğu gibi, lavanta çiçeklerinin de çeşitli kullanımları vardır.

 

Yengeç: Beyaz Gül (22 Haziran – 22 Temmuz)

Beyaz güller açıkça güzel olsa da, bazen yapraklarının açılması biraz zaman alır. Ama yaptıklarında, muhteşemler. Kanserler yüzeyde biraz soğuk görünebilir, ancak açıldıklarında birçok katmanlarını göstereceklerdir. Beyaz gülün narin yaprakları da Yengeç'in hassasiyetleriyle ilgilidir.

 

Aslan: Ayçiçeği (23 Temmuz 22 Ağustos)

Sıcaklığı ve ateşi simgeleyen bir çiçek varsa o da ayçiçeğidir. Bu parlak çiçekler, Leo'nun tutkulu ve sıcak kişiliğine tam olarak uyuyor.Bu ikisi arasındaki bir diğer benzerlik, spot ışığında olma arzusudur. Ayçiçekleri yüzlerini güneşe dönerler, tıpkı Aslanların kendilerini sık sık başkalarının onları fark etmesi için çalışırken bulmaları gibi.

 

Başak: Krizantem(23 Ağustos 23 Eylül)

Dışarıdan bakan bir Başak'ın dünyası biraz vahşi görünebilir. Ama bir Başak'a eşyalarının nerede olduğunu ve fikirlerinin nasıl bir araya geldiğini sorduğunuzda, mükemmel cevabı bulacaklar.Krizantem çiçekleri bu vahşiliği çok sayıda çiçek açar. Bununla birlikte, her bir çiçeğe yakından baktığınızda, bunların mükemmel bir şekilde düzenlenmiş yapraklardan oluşan bir koleksiyon olduğunu göreceksiniz.

 

Terazi: Gül (24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler çatışmalardan nefret eder ve çoğu zaman statükoyu sorgulamaktan kaçınır. Bu yüzden klasik ve popüler gül bu işarete uyuyor.Terazi ayrıca, genellikle biraz zaman alabilen bir durumun her tarafını görmeyi sever. Bu nedenle, günlerini bir gülün çiçek açmasını izleyerek geçirmekten keyif alacaklardır.

 

 

Akrep: Koyu Kırmızı Sardunyalar (24 Ekim 22 Kasım)

Tam bir Akrep'i tanıdığınızı düşündüğünüzde, başka bir katman veya gizli bir sır bulursunuz. Tanıması zor insanlar olsa da, çekicilikleri ile başkalarını çekmekte sorun yaşamazlar.Koyu kırmızı sardunyalar bu gizemli doğayı paylaşır. Sardunyalar ayrıca Akrep ile tam olarak örtüşen yaratıcılığı sembolize eder.

 

Yay: Karanfil (23 Kasım 21 Aralık)

Bu işaret diğerleriyle kolayca uyum sağlar, ancak bunu yapmak için değerlerinden ödün vermezler. Bununla birlikte, her zaman değerlerini sorgularlar ve dünya görüşlerini şekillendirebilecek dış bilgiler ararlar. Genellikle bağımsız insanlardır, ancak ihtiyacı olan diğer insanlarla ilgilenmek için her zaman bir dakikalarını alırlar.

Karanfil bu sevecen ama maceracı doğaya uyuyor. İnsanlar genellikle mutlu bir anı kutlamalarına veya zor bir dönemden geçmelerine yardımcı olmak için başkalarına karanfil verir. Ek olarak, karanfil çiçekleri açık ama katmanlı çiçeklere sahiptir, tıpkı Yay burcunun henüz karmaşık bir zihni kabul etmesi gibi.

 

Oğlak: Hercai Menekşe (22 Aralık 20 Ocak)

Oğlaklar sorumlu ve güvenilir insanlardır. Genellikle ilk müdahale eden ve bir projenin iyi bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olan kişilerdir. Bazı insanlar hercai menekşelerin zayıf olduğunu düşünürken, bu çiçekler en dayanıklı çiçeklerden bazılarıdır. İlkbaharda ilk renk patlamalarından birini sağlarlar ve soğuk hava diğer çiçekleri zapladıktan sonra etrafta kalırlar. Hercai menekşelere zarar vermek zordur, tıpkı Oğlakları yollarından uzaklaştırmanın zor olması gibi.

 

Kova: Orkide (21 Ocak – 19 Şubat)

Kova, özerkliği ve akışla gitme yeteneğini sever. Popüler görüşe uymaktansa, belirsiz bir fikri test etmeyi tercih ederler. Bununla birlikte, diğerleri düşüncelerini ve fikirlerini ilgi çekici buluyor. Orkideler ayrıca kalabalığın arasından sıyrılmayı ve işleri kendi yöntemleriyle yapmayı severler. Bu çiçeklerin büyümesi için toprağa bile ihtiyacı yok! Bunun yerine, kendilerini ağaçlara veya kayalara bağlarlar ve oradan çözerler. Bu bitki biraz tuhaf olsa da, insanlar eşsiz güzelliğine aşık olmaktan kendilerini alamıyorlar.

 

Balık: Nilüfer (20 Şubat 20 Mart)

Balıklar, hayatın içinden geçiyormuş gibi görünen hayalperestler ve romantikler olarak bilinirler. Başkalarıyla ilişki kurmalarına yardımcı olan duygularla uyumludurlar.

Nilüfer, Balık gibi hayatın içinde yüzer. Dibe demirlemiş olsalar da etraflarındaki dünyayı çekerken nazikçe yukarı ve aşağı sallanırlar.