Yeni Bebek Çiçekleri Fikirleri

Aileye yeni katılan biri her zaman kutlamak için bir nedendir - özellikle de ilk çocuksa! Güzel bir buket göndermek, dünyaya yeni bir hayat getirmenin takdirini göstermenin harika bir yoludur. Çiçeklerin anlam yelpazesi, onları yeni bir bebeğin gelişini karşılamak için ideal hediyeler yaparYeni bebek çiçekleri arıyorsanız , bu rehberin sizi doğru yöne yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. Kıbrıs Çiçek Sepetim sizin için güzel bir rehber hazırlamıştır.

Yeni Bebek Çiçeklerinin Tarihi ve Geleneği

Çiçeklerin önemi tarih öncesi çağlardan beri var olmuştur. O zamanlar çiçeklerin bebek hediyesi olarak verilip verilmediğini söylemek zor. Ancak bazı Paleolitik fosiller, çiçeklerin hem doğum hem de cenaze törenlerinde yaygın olarak kullanıldığını göstermiştir.

Bugün çiçekler yeni ebeveynler için bir hediye olmaya devam ediyor. Sadece yeni doğmuş bir bebeğin gelişi için mutluluğu ifade etmekle kalmaz, aynı zamanda tohumların filizlenmesiyle bağlantılı olarak yeniden doğumun bir işaretidir.

Doğru Yeni Bebek Çiçekleri Nasıl Seçilir

Doğru çiçekleri seçerken birkaç şeye dikkat etmelisiniz - koku, renk ve çiçek türleri dahil. Kıbrıs Çiçek Sepetim olarak bizler, yeni bebeğiniz için mükemmel çiçekleri bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

KKTC Çiçek göndermek istiyorsanız ,tüm KKTC ücretsiz kargo imkanı ile sorunsuz bir şekilde teslim edilen güzel buketlere erişmenizi sağlar. Ancak, sizi doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olmak için aşağıya birkaç ipucu ekledik.

  1. Yumuşak renkleri tercih etmenizde fayda var. Pembe, turuncu, somon, sarı, leylak veya beyaz gibi tonlar bu durum için idealdir. Bu renkler çok kalın olmadan parlaklık sağlar. Göze çok hoş geliyorlar ve bir sakinlik hissi veriyorlar.
  2. Çok yoğun kokulara dikkat edin. Çok güçlü kokular uygun değildir - ve anne hala hamileyse onu harekete geçirebilir. Bu ayrıca alerjileri de içerebilir.
  3. Annenin ne tür çiçeklerden hoşlanabileceğini düşün. Neyle ilgilendiğini bilmiyorsanız, yenidoğanın saflığını simgeleyen beyaz güller gibi klasiklere bahse girebilirsiniz.
  4. Yenidoğan erkek mi kız mı? Cinsiyet ebeveynler tarafından belirlenirse, bu aynı zamanda buketin rengini de etkileyebilir.


Popüler Yeni Bebek Çiçekleri

Harika hediyeler için çok çeşitli yeni bebek çiçekleri var. Göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bazı buket fikirleri şunlardır:

Zambaklar:

Beyaz zambaklar mükemmelliği simgeler. Beyaz ton saflığı, iyiliği ve temizliği ifade eder. Sarı zambaklar enerji, neşe ve mutluluğun sembolleridir.

Turuncu zambaklar, kırmızı ve sarının anlamlarını birleştirir. Turuncu zambaklar yaratıcılığı, coşkuyu ve cesaretlendirmeyi sembolize edebilirler.

Papatyalar:

Papatyalar genellikle doğanın sunduğu neşeyi, sadeliği ve karmaşıklığı temsil etmek için kullanılır.

Laleler:

Laleler çeşitli renklerde olsa da, beyaz olanlar saflığın, yaşamın ve yeniden doğuşun sembolü oldukları için yeni doğmuş bir bebeği kutlamak için en ideal olanlardır.

KIBRIS Çiçek Sepetim tüm Kıbrıs'a çiçek ve premium kutu çikolata gönderir. KIBRIS Çiçek Sepetim özel günlerinizde yanınızda. Kıbrıs çiçek sepetim ile Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, İskele, Güzelyurt, Lefke ve Karpaz bölgelerine anında ulaştırır. Hediyelik ürünler ile sevgililer günü, doğum günü, babalar günü, anneler günü, yıl başı, yeni bebek, tebrik, düğün ve nişan çiçekçi, çelenk gönderin. Kıbrıs çiçek sepetim mutluluklar diler. Aynı Gün içinde Tüm şehirlere teslimat. 24/7. Online sipariş. Her türlü ödeme. % 100 kalite garantisi.

Etiketler: #çiçek #flowers #cyprus #instagram #girne #flowerstagram #instagood #flower #kktc #follow #instaphotography #kibris #like4like #kıbrıs #instalike #likeforlike #liker #kyrenia #iskele #günaydın #instadailyphoto #followme #dailyphoto #kahve #plants #türkiye #photo #likeforfollow #güzellik #holiday